Kurs „Amigurumi na wesoło” sierpień/wrzesień 2021

W drugiej połowie sierpnia oraz w pierwszych tygodniach września miałam przyjemność prowadzić kurs „Amigurumi na wesoło” który był organizowany w ramach realizacji projektu „Nowy start w kulturę” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021”. Cóż to był za piękny czas! Praca z kursantami była dla mnie ogromną przyjemnością i dała bagaż nowych doświadczeń.

Pod swoimi skrzydłami miałam w sumie siedem grup po 6 osób w każdej (czasem tych osób było więcej, a czasem mniej). Grupy były podzielone wiekowo: grupa młodzieżowa, mam i seniorów. Dodatkowo jedna grupa była poświęcona dzieciom z OPOKI w Wasilkowie. Cały kurs składał się z dwóch zajęć trwających po 2,5h. Czasu było bardzo mało, a jak na złość przemijał on błyskawicznie. Dla wielu kursantów pierwsza styczność z szydełkiem była nie lada wyzwaniem, lecz wszyscy sobie świetnie poradzili. Jestem dumna ze swoich uczniów! 🙂

Nie ukrywam, na początku miałam wiele obaw co do swojego projektu, czy aby na pewno wypali, czy będę dobrym nauczycielem? Na szczęście udało się! A efekty poszczególnych grup możecie zobaczyć poniżej.

Wernisaż prac

Grupa I – młodzieżowa

Grupa II – młodzieżowa

Grupa III – młodzieżowa

Grupa IV – mam

Grupa V – seniorów

Grupa VI – mam

Grupa VII – dzieci z OPOKI

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ inicjatywy lokalne 2021”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *