Zamówienia indywidualne

W jaki sposób złożyć zamówienie indywidualne?

Zamówienie indywidualne można złożyć na dwa sposoby:

  1. Poprzez wiadomość wysłaną do mnie na maila kontakt@wolfhandicraft.pl.
  2. Poprzez wiadomość na portalu społecznościowym Facebook – facebook.com/WolfHandicraft/.

Forma płatności

Opłata za zamówienie jest w formie przelewu bankowego. Zamówienie należy opłacić w całości lub w formie zadatku. Realizację zamówienia rozpoczynam po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Na wpłatę czekam do 48h – po przekroczeniu czasu zamówienie zostaje anulowane.

Czas realizacji

Regulaminowy czas to 7-14 dni roboczych. Zazwyczaj jest to czas o wiele krótszy. Przy każdym zamówieniu indywidualnym informuję na bieżąco o postępach prac.

Z jakich włóczek/materiałów korzystam?

Z przeróżnych – taką odpowiedź mogłabym zostawić, ale postaram się to w skrócie opisać.

Materiały, włóczki z których korzystam są różne – wszystko zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Najczęściej używam włóczek, które w składzie zawierają bawełnę m.in.: YarnArt Jeans (55% Bawełna, 45% Akryl), Gazzal Cotton Baby (55% Bawełna, 45% Akryl), Scheepjes Catona (100% Bawełna). Sięgam również po włóczki fantazyjne (w składzie najczęściej jest to 100% Poliester), których jest na prawdę spory wybór i dają fajny efekt pluszu, czy imitacji włosia. Pracuję również na rafii naturalnej, którą pokochałam. Do wypełnienia maskotek używam kulki silikonowej, która jest hipoalergiczna.