O mnie

Kim jestem?

Witajcie! Nazywam się Asia i zapraszam Was do mojego szydełkowego świata. Pewnie zastanawiacie się jak to wszystko się zaczęło, prawda?

To już Wam opowiadam – przycupnijcie na chwilę.

Joanna Poniatowska założyciel Wolf Handicraft

Moja historia

Moja przygoda z szydełkiem zaczęła się już w 2012 roku. Pierwsze szydełka kupił mi mąż – mam je do dziś i z nich korzystam! Początek nie był łatwy. Skończyło się na kilku podejściach i zrezygnowałam. To jeszcze nie był mój twórczy czas. Metalowe szydełka, przeleżały kilka lat w piórniczku – dzielnie to zniosły!

Do szydełkowego świata powróciłam w listopadzie 2015 roku. Zrobiłam wtedy pierwszą czapkę, w kolorze żółtym, ale nie takim zwyczajnym żółtym, tylko takim który bije aż po oczach – neonowym. Nawet nie wyobrażacie sobie jaka byłam wtedy zachwycona, że po takim czasie w końcu coś mi się udało. Potem już poszło jak z górki. Zrobiłam z pięć różnych czapek. Gdy nabrałam wprawy z robieniem szydełkowych słupków, przyszedł czas na zabawki. Był to już początek 2016 roku gdy je zaczęłam robić. Na początku trochę wyglądały pokracznie, zrobione z nietrafionych materiałów, nieidealne. Przełom nastał w 2017 roku. Po kilku pokrakach przyszedł czas na idealne zabawki. W kwietniu 2017 roku założyłam swoją stronę na facebooku. Na początku pod nazwą Wolf Craft, w późniejszym czasie logotyp został odświeżony, a nazwa strony zmieniona na Wolf Handicraft.

Teraz mamy 2020 rok i jest to czas na kolejny przełom – utworzenie profesjonalnej strony www!

Rok 2017

Rok 2018

Rok 2020

Obserwuj mnie na